(LG 32UN880-B)
- 32 Inch Ultrafine Display Ergo 4K-Uhd Hdr 10
- Inbuilt Speaker (5W X 2), Adjustable Stand
- Display 32โณ 4K-Uhd (3840 X 2160) Hdr 10
- Dci-P3 90%, Hardware Calibration
- Ports: Usb โ C (Data & Power)
- HDMI xย 2, Display Port
- Stand:
- Adjustable Stand:
- Tilt/Height/Swivel/Pivot/Extend/Retract
- Adjustable Stand:
Specifications:
General
| Model Name | 32 inch 4K-UHD)(3840 x 2160) HDR 10,Black,( Model Id – 32UN880-B ) |
| Series | 32UN880-B |
| Color | Black |
| Display | 80.01 cm (31.5 inch) LED Display |
| Panel Type | IPS Panel |
| 3D | Yes |
| Screen Resolution Type | 4K Ultra HD |
| Sales Package | monitor, user manual |
| Screen Form Factor | Flat |
Display Features
| Maximum Refresh Rate | 60 Hz (Analog), 60 Hz (Digital) |